Cartoons uit ZorgKrant.nl
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
Wie alleen naar de cijfers kijkt, mist wat er werkelijk in de zorg gebeurt, zegt Joost Veldt, CNV Sectorleider Zorg en Welzijn, in reactie op de op Prinsjesdag gepresenteerde begroting voor 2027
Tot voor kort wisten we nauwelijks iets over corona, laat staan over long covid, de klachten die zich nog weken of zelfs maanden na de besmetting voordoen.