Cartoons uit ZorgKrant.nl
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
Het aantal mensen dat bij de huisarts komt met een acute luchtweginfectie (ARI) is in week 11 (9-15 maart) van 2026 verder gedaald en ligt voor de tweede week op rij op basisniveau
De ouderenzorg staat de komende jaren voor grote veranderingen. Door de vergrijzing neemt het aantal ouderen dat zorg nodig heeft snel toe, terwijl het aantal beschikbare zorgprofessionals juist afneemt.