Cartoons uit ZorgKrant.nl
Gedurende de afgelopen acht jaar (2011 t/m 2019) heeft Fred Boer wekelijks belangeloos een cartoon bijgedragen aan een nieuwsbericht van ZorgKrant.nl. De titel van het bijbehorende nieuwsbericht staat in de cartoon. Fred is inmiddels met pensioen. Hieronder vindt u een archief van zijn laatste cartoons voor ZorgKrant.nl.
Kopiëren is beperkt toegestaan. Wilt u cartoons gebruiken? Neem dan contact op met de tekenaar, Fred Boer.
Het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL) heeft berekend hoeveel mensen een kankerdiagnose bespaard blijft als Nederlanders minder alcohol drinken
Je hoort eigenlijk niet snel dat iemand over aambeien begint. Toch komen ze vrij vaak voor. Mensen praten over het algemeen alleen liever niet over klachten rondom de anus.